Informacje prasowe

Październik 28, 2016

Recenzja produktu SPC Gear SR500

Jarek z Blackwhite.TV opublikował test białego fotela SPC Gear z serii SR500 i stwierdził, że „w tym przedziale cenowym nie ma on sobie równych”, a dodatkowo przyznał dwie nagrody: REKOMENDACJA oraz JAKOŚĆ.

Zobacz więcej

Październik 21, 2016

Informacja prasowa SPC Gear SR300 oraz SR500 [...]

SPC Gear, nowa marka sprzętu dla graczy, wprowadza na rynek fotele z serii SR300 oraz SR500. Stworzone zostały by poprawić ergonomię, komfort pracy i rozrywki, co jest szczególnie ważne dla osób, które spędzają długie godziny przy komputerze. Nie byłoby to możliwe bez specjalnego, ergonomicznego kształtu oraz dodatkowych poduszek (na odcinku lędźwiowym oraz szyjnym), które pomagają utrzymać właściwą pozycję siedzącą. Pomaga w tym również […]

Zobacz więcej

Październik 20, 2016

Recenzja produktu SPC Gear SR500

Tomasz, znany również jako "Stilgar", sprawdził w akcji nasz fotel SPC Gear SR500 w kolorze białym. Podczas recenzji dowiedzieć się można, że „jest naprawdę bardzo wygodnie”, „nie potrafi znaleźć minusów tego fotela”, a oglądający usłyszy również sugestię „oszczędzaj na taki fotel, bo warto”.

Zobacz więcej

Październik 20, 2016

Recenzja produktu SPC Gear SR500

Rafał z VideoBlogTech przetestował nasz fotel SPC Gear SR500 w kolorze czerwonym. Stwierdził, że siadając w nim „czujemy się prawie jak w samochodzie rajdowym, w fotelu kubełkowym rajdówki”, jest „delikatnie, miękko i komfortowo”, a nasz produkt uzyskał jego uznanie co znalazło odzwierciedlenie w dwóch nagrodach: REKOMENDACJA oraz SUPER JAKOŚĆ.

Zobacz więcej

Październik 20, 2016

Recenzja produktu SPC Gear SR300

Maciej "Urban" Nowak z MoreleTV przetestował nasze fotele z serii SR300 oraz SR500. Powiedział, że "sportowy i nowoczesny design fotela przypadł mu do gustu od samego początku" i nazwał nasze fotele "kuszącą ofertą".

Zobacz więcej